top of page

2021 metų Šiaulių krašto atlikėjų kalendoriusNu ką – muzikos mylėtojams paruošėm tikrą staigmeną, juk Kalėdos, o dabar taip reik džiugesio. Jau galima įsigyti labai limited edition Šiaulių apskrities muzikantų 2021 metų kalendorių „TAYKAYKAA“, iliustruotą skaitmeniniais muzikantų portretais.

Kalendorių iliustravo mūsų bičiulis, iš Šiaulių kilęs, o šiuo metu Didžiojoje Britanijoje kuriantis dailininkas, animatorius, muzikantas Marty'nas Juchnevičius, praeityje grojęs populiarioje roko grupėje „Lygiailyja“. Jam malonu buvo imtis šio projekto, o mums malonu, kad jis jo ėmėsi, nes rezultac – stulbinantis.

Ne vieną dešimtmetį Martynas kuria portretus, karikatūras, komiksinius piešinius, pasitelkdamas įvairias POP ART tipo technikas. Kaip pasakoja pats Martynas, kalendoriaus iliustracijas galima priskirti POP ART žanrui, tai – karikatūriški komiksinio žanro skaitmeniniai muzikantų portretai.

Kalendoriuje išvysite 12 su Šiauliais siejamų kolektyvų ar atlikėjų: ansamblį „Jonis“, grupes „Bix“, „Vairas“ „GIN‘Gas“, „Lygiailyja“, „Brainers“, atlikėjus Virgis Stakenas, Gytį Paškevičių, Džeraldą Džerį Jankauską, Laura Remeikiene, Saulę, Laimontas Lainius Dinius. Kalendoriuje išryškintos muzikantams svarbios datos, reikšmingiausi Lietuvos įvykiai.

Kitais metais bus tęsinys. Iš viso suskaičiavome 60 atlikėjų ar grupių, kurias būtina įamžinti, tad jus dar džiuginsim ir džiuginsim.

Kalendorius labai limited edition, parduodame tik 100 vienetų, tai kas norit – skubėkit, nelaukit. Norintys įsigyti kalendorių, tegu rašo el. adresu jazz@atomas.lt, jie gaus sąskaičikes numerį ir kitas instrukcijas. Kalendoriaus kaina – 10 eurų, galima atsiimti Šiauliuose. Jeigu reikia siuntimo – papildomas mokestis. Nepykit, jeigu siuntos vėluos, matot, kas dedas. Bet nebijokit, kalendorius galioj visus metus, neprapuls.

bottom of page