top of page

DDL PLK

avangard/ska/punk/funk/reggae/jazz/ect

DDL PLK (dideli plaukai) – grupė susikūrusi 2011 metais. Jos tikslas - kuo daugiau žmonių paliesti savo muzika, tuo prisilietimu skleidžiant gerą nuotaiką bei nestandartiškas mintis visuomenei ir žmogui aktualiomis temomis. Grupė neapsiriboja žanrais (avangard/ska/punk/funk/reggae/jazz/ect stiliai yra artimi) ir jos kūrybą sunku aprašyt siauresniuose rėmuose. Taip yra todėl, kad šios grupės kūrybos pagrindas yra improvizacija, kas lemia itin gyvus, nenuspėjamus bei unikalius pasirodymus. 2013 metais išleidus albumą „Super Turbo Underground” bei laimėjus Tamstos organizuojamą konkursą jaunoms grupėms „Garažas“, DDL PLK šeimyna išsibarstė po pasaulį ir sustabdė savo veiklą iki 2017 metų. Tačiau dabar jie vėl čia, ir yra pasirengę skleisti dar daugiau gerų emocijų! ,,Super Turbo Underground Hare Krišna Om Jah Peace! " 

Celsijus

alternative

Kas ta grupė Celsijus? Fiziškai – tai penki žmonės ir kiek daugiau instrumentų skleidžiantys garso bangas. Dvasiškai – tai penkios sielos, kurias likimas sujungė kurti muziką. Chemiškai – tai geros nuotaikos dozė nuo visų gyvenimiškų rūpesčių. Kokia tai muzika? Tai visiškai originalus skambesys ir kartu kažkas labai girdėto. Ar galime tai laikyti alternatyvia muzika? Statistiškai grupės kūryboje žodžiai “baby” ir “love” buvo panaudoti tik kartą. O šiame, save įsimylėjusiame pasaulyje tai galėtų būti laikoma šiokia tokia alternatyva.

MountainSide

heavy rock/psychedelic

„Mountainside“ yra viena įdomiausių Lietuvos roko grupių. Pateisindami savo pavadinimą, jie išsiskiria muzikiniame kraštovaizdyje kaip status kalnas. „Mountainside“ monolitas, sulydytas iš įvairių gitarinės muzikos stilių – nuo stoner iki psichodelinio roko – nepanašus į nieką kitą“, - Jurij Dobriakov, www.mxl.lt. Nuo 1996 m. tvirtai savo rankose roko vėliavą laikantys kauniečiai MOUNTAINSIDE nuolat ieško naujų įvairaus sunkumo gitarinės muzikos vėjų. Lakoniškai savo grojamą stilių vadindami tiesiog heavy rock/psychedelic, muzikantai publiką stebina netikėtais kūrybiniais posūkiais ir muzikiniais sprendimais. Per savo aktyvios veiklos metus MOUNTAINSIDE sugrojo šimtus koncertų klubuose, festivaliuose, miesto šventėse, kituose įvairiuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje, išleido tris studijinius albumus – „Distorted“ (2003 m., DIY), kurio muzika panaudota norvegų režisieriaus Fredriko Bryno automobilių lenktynių filme, „All About Time“ (2007 m. „Zona Records“), dainos iš kurio tebeskamba radijo eteryje ir sulaukė gerų klausytojų bei kritikų įvertinimų, bei buvo įtrauktos į rinkinį „Make You Take Note of Lithuanian Music“ (2007 m.). 2013 m. pabaigoje išleistas trečiasis albumas „Solitary, Poor, Nasty, Brutish and Short“. Daina „Nepanikuok“ įtraukta į rinkinį „Euro.lt“ (2002 m.).2018 m. rudenį MOUNTAINSIDE planuoja išleisti ketvirtąjį savo studijinį albumą.Energingais gyvais pasirodymais garsėjantys MOUNTAINSIDE viena scena dalinosi su tokiomis grupėmis kaip DISMEMBER, ENTOMBED, TITO AND TARANTULA, NEW MODEL ARMY, THE KING, VOIVOD.Įvairiuose alternatyvios muzikos apdovanojimuose MOUNTAINSIDE daug kartų nominuoti geriausios Metų roko grupės, Metų albumo kategorijose.

Stresas

rock/metal

Grupės nariai:

Antanas Dailide - vokalas,
Dainius Paskacimas - bosinė gitara,
Valdas Latonas - būgnai,
Arturas Fisheris Liolys - gitara.

Kieno mishke konkorezhiai

alternative rock

Grupė Kieno Miške Kankorėžiai susikūrė 2016 metų vasarą, kai du draugai Nedas (mušamieji) ir Matas(gitara/vokalas) nusprendė išpildyt seną svajonę. Kadangi dviese nieks neišėjo, pasikvietė Alaną (gitara) ir nusprendė groti jazz stiliaus muziką. Po kiek laiko grupėje kažkas atsitiko ir kompanija pasuko alternatyvaus roko linkme. Grot trise nebuvo labai smagu, trūko žemų dažnių, tad vėliau prisijungė ir Arnas (bosinė gitara/vokalas). Pilnu sąstatu grupė pradėjo grot 2017 rudenį. Nuo tada kankorėžiai kuria savo muziką.

Seodophy

progressive

Tai šešiolikmetis progresyvios instrumentinės muzikos atlikėjas žinomas kaip „Seodophy“.Grojantis bosine gitara instrumentinius kūrinius ir išleidęs porą albumų/EP. Kaip bosistas , nominuotas keletoje valstybinių muzikos konkursų kaip – „ Linksmoji banga“, „Ad libitum“ .Dirbantis su dvejomis muzikos prekių įmonėmis – „Covenant cables“ ir „Taurus amplification“.

John’s Shower band

Susirinko, pradėjo groti muziką, kuri dar neturėjo formos. Kuo daugiau dirbo, tuo daugiau pradėjo jausti džiaugsmą tam, kuo užsiiminėjo, bet tik užlipę ant scenos, bei išgirdę klausytojų trypiančias kojas ir per ausis kertančius šūkavimus, suprato,  jog jų muzika nebūtų baigta be jų. Tai, ką daro publikai, turi priversti visus pasijusti kaip po šalto dušo!

Avis rara

Į sensėjaus sodus atskrido paukštis: retas paukštis, žavus, violetinėmis plunksnomis, riestu lyg lankas snapu, pagalastais nagais ir žarijų raudonumo skiautere. Mokytojo ir paukščio žvilgsniai susitiko- jie sustingo. Po pusvalandžio žiūrėjimo viens kitam į akis jie išsiskyrė- paukštis išskrido tolyn tolyn, kur galės peržiemoti, o mokytojas nuėjo tęsti kasdienių darbų.      Po metų žmogus ir paukštis vėl susitiko, pusvalandį žiūrėjo vienas kitam į akis ir patraukė savais keliais. Taip nutiko ir nutiks dar ne kartą- sode, sapne ar danguje.

MaNNazz

ambient/drum&bass/blues/pop

Grupės įkūrėjai, Kamilė Kielaitė-Sienkievič ir daugkartinis bytbokso čempionatų nugalėtojas Bogdanas Sienkievičius (Bogis) tvirtina, jog grupės „MaNNazz“ išskirtinumas yra besąlygiškas nuoširdumas scenoje bei koncertų metu klausytojams sukuriama nepaprasta, užburianti atmosfera. Grupės stilistiką muzikantai įvardina kaip gyvos, elektroninės ir „beatbox“ stiliaus muzikos bei vokalo junginį, kuris apima be galo plačią ir spalvingą „ambient“, „drum&bass“, bliuzo, pop bei daugelio kitų muzikos stilių paletę.Kodėl „MaNNazz“? Mūsų išskirtinumas yra ne tik originalus skambesys, jungiantis įvairius muzikinius stilius, tačiau ir mūsų paprastumas, nuoširdumas. Scenoje nenorime „dėtis kaukių“ ar pasiduoti spaudimui atitikti tam tikrus standartus. Pasirodymų metu atliekame savo kūrybą – muziką, kuria išties tikime, mylime, scenoje esame tokie, kokie esame, neapsimetinėjame ir klausytojams plačiai atveriame savo širdis. Jau esame koncertavę Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje, itin įsimintinas koncertas buvo Ukrainoje, kur pasirodėme 12-ai tūkstančių klausytojų. 

Freaky Stars

Hard'n'heavy Porn'n'roll

Spontanikai

alternatyvi/chuliganiška dainuojamoji poezija

Jų muzika turbūt alternatyvi/chuliganiška dainuojamoji poezija. Alternatyvi įprastai (Kernagio, Keistuolių, Kaniavos (kuriuos mes be galo mylim)) dainuojamajai poezijai. Nėra nei punk/indie/grunge/reggae ar kitų stilių grojikai, bet galėtų tokie būt.Groja dviese. Jau porą metų. Akustiškai, be jokių efektų – tik gitaros, ukulelė, kazoko, tambūrinas ir balsas. Ir nekompleksuoja dėl to kažkaip baisiai.Iš pradžių eksperimentavo su Parulskio, Jonyno, Danio tekstais, paskui, pagalvojo, velniop, ir pradėjo rašyti, kurti savaip. Prikūrė dainų (vieną pridedam). Apie meilę, apie gyvenimo liūdesį ir žavesį, apie artimus žmones.Abu kilę iš kaimų Varėnos rajone. Susikūrė garaže, Mergežery. Myli gamtą. Ten dažniausiai ir repetuoja.

Pekla

Heavy/Speed/Rock'n'Roll

PEKLA yra sunkaus rokenrolo grupė iš Lietuvos. Įkvėpta Motörhead, Accept, Venom ir pan., ši 
chebra varo smagų rokenrolinį metalą, persmelktą senų siaubo filmų dvasios ir kandžios, tačiau tuo pačiu ir šmaikščios socialinės kritikos.
Pirmasis albumas „Degsit!“ buvo tarsi duoklė tokiems atlikėjams kaip Accept ar Judas Priest. 
Antrasis, kiek griežtesnis darbas „Speed‘n‘Roll“, įkvėpimo semiasi iš Motörheadiško rokenrolo ir 
senų siaubekų. 2017 metais pasirodė trečiasis, anglų kalba įdainuotas albumas, kuriame dar 
daugiau sunkaus rokenrolo ir mažiau išsidirbinėjimų. Alus, sūris, prakaitas ir siaubekai liejasi 
per kraštus!

 

PEKLA yra:
Markusas G. – gitara
Justinas J. – mušamieji
Rokas G. – gitara
Mindaugas J. – pagrindinis vokalas
Gytis Š. – bosinė gitara

 

Diskografija:
Demo (demo, 2011)
Degsit! (full-length, 2013)
Puota Maro Metu (single, featuring Kommander L. from Luctus and Fuck Off and Die, 2014)
Tamsoje (single, 2014)
Speed’n’Roll (full-length, 2015)
The Witch-Bitch of Hexenville (full-length, 2017/2018)

RavenJack

blues, funk, punk, psychedelic

RavenJack kiekvieną kartą žengia į scena paruošę tikrą energijos ir jėgos užtaisą. Grupė turinti unikalų stilių ir savo gerbėjų ratą, visada nustebina žiūrovus neeiliniu pasirodymu. Bliuzas, funkas, punkas ir pschodelika. Tiek užtenka žinoti apie RavenJack. Ateik ir pats pamatyk, jog visa tai yra daugiau nei muzika.

3SUNC

hip-hop

Šiauliečių grupė 3SUN-C susikûrė 2013 m. nors muzikinę patirtį vaikinai skaičiuoja jau gerą dešimtmetį.Nuo susikûrimo grupė sudalyvavo begalėje renginių pradedant nuo savo miesto Šiaulių naktų ir Šiaulių dienų, pabaigiant masiniais festivaliais kaip Galapagai, Lietuvos Hip-Hop mc Battle, Lietuvos Hip-Hopo muzikos apdovanojimai ir t.t. Debiutinis grupės albumas "Kas Čia Rajone" išleistas 2014 m. gruodžio mėnesį, 2016-12-01 išleistas ir antrasis "Kas Čia Rajone 3,6 ?" Dainos "Mama mane rodys per farus" garso takelis buvo naudojamas TV3 laidoje "Farai", dainos "Kas Čia Rajone ?"garso takelis buvo panaudotas Kamilės Milašiûtės filme "Motinos diena". Begalė kolaboracijų pradedant tokiais Hip-Hopo veteranais, kaip Broo (JBC), Yga, Varnas (IGG), Karpiz (Tie Geresni) baigiant POP scenos žvaigždėmis kaip Karolis Akulavičius ir Sasha Song. Grupė nevengia ir alternatyvių projektų kaip pvz. su lietuviu Drum & Bass/Dubstep virtuozu Noisebound. Milijonines youtube kanalo peržiūras grupė pasiekė savo sarkastišku repo stiliumi apie šių dienų aktualijas,nors pastaruoju metu grupės darbuose skamba vis rimtesnės temos. Apdovanojimai: Zip FM gatvės lygos 2014,2015,2016 klausomiausio kûrinio metų topo 1-osios vietos, 2017 metų topo 2-oji vieta.Š.A.M.A. (Šiaulių apskrities muzikos apdovanovimai) apdovanojimas 2015 metų atradimas ir t.t. Grupės kûrinius žino tikrai daugelis, jų nevengia žinomiausios radijo ir tv kanalų laidos.

The Good Time Boyz

Rock

Susibūrė tam, kad skleistų naują ir kokybišką muziką, su savimi atnešdami geras emocijas ir puikią nuotaiką, kurią perduoda savo klausytojams. Visi esti maišytų muzikinių skonių atlikėjai - nuo jazz'o ir funk'o iki sunkiojo ir punk roko - todėl susiformavo muzikai pažįstamą bet tuo pačiu ir unikalų skambesį. Nuoširdus energijos pliūpsnis į veidą visiem, kurie myli muziką ir ja gyvena. "The Good Time Boyz".

Morri

experimental rock

Morii – tai eksperimentinio roko grupė. Grupė atvira kitoniškumui ir skirtingoms muzikinėms scenoms bei subkultūroms. Kiekviena sukurta kompozicija - tai lyg atskiras pasaulis su skirtingu klimatu ir gravitacija. Eklektiškas kūrybinis braižas diktuoja, jog kiekvieno žmogaus vidinis pasaulis susideda iš begalės skirtingų išgyvenimų ir atsiminimų, kurie pasakoja vieną istoriją. Grupės užuomazgos prasidėjo 2017 metų pradžioje, kuomet keli ne itin gerai pažįstami muzikantai, kelis kartus “jamminę” drauge, suprato, jog turi bendrą aistrą – groti bei kurti prog roką. Beveik metų eigoje plėtėsi netik grupės sudėtis, bet ir muzikinė paletė.

Sēni

Mišrūnai

Pradžioje buvo pora vaikinukų, kurie pasiemė akademines atostogas, pabandė kartu pagroti ir jiems patiko ką girdėjo. Ilgainiui narių daugėjo, kaip ir muzikinių stilių, idėjų mišinio ir... taip atsirado Sẽni, sẽni! Jiems jau teko groti Tamsta klube, Punto Jazz, Largo, Pavasario Žvaigždių festivalyje ir dar Domanto mamos gimtadieny.

Green Walls

Light black metal

Light black metal grupė "GreenWalls" iš Kauno. Neturintys noro tilpti į esamą muzikos žanrą, tad susikūrė savo. Atlieka savos kūrybos, lietuvišką muziką. Egzistuoti pradėjo kaip merginų grupė, tačiau laikinai groti padeda būgnininkas.

 

Grupės nariai:

Vasarė Svirskaitė (vokalas) 16 m.,

Rasa Pilkauskaitė (gitara) 17 m.,

Kotryna Budrikaitė (bosinė gitara) 19 m.,

Kęstutis Miknevičius (būgnai) 28 m.

Elnio rago miškas

Keistoko pavadinimo visumą sudaro trys aspektai, kuriuos grupė įkomponuoja savo muzikoje: švelnūs ir subtilūs tekstai - elnias, lyriški, bet taip pat ir trankūs garsai - ragas, psichodelinis, taip pat šiek tiek mistinis skambesys - miškas. Grupė nesistengia apsistoti ties vientisu žanru, todėl bendras garsas tampa labai įvairiapusiškas.

Poezijos medžiotojai

Dainuojamoji poezija

„Poezijos medžiotojų“ kūrybos pagrindą sudaro grupės lyderio kuriami tekstai ir eilėraščiai. Kolektyvo bendro darbo rezultatas - originali muzika, neužstrigusi vienos rūšies stiliaus rėmuose. Grupė savo kūrybą įvardija kaip muzikinę poeziją, nes tekstas yra dažniau deklamuojamas nei išdainuojamas.

Kolosus

Post rock

Alternatyvios muzikos (post-rock) grupė KOLOSUS gyvuoja nepilnus metus. Susijungę įvairūs žmonės: folkloristai, meninkai, metalistai, dėl bendro tikslo - kurtitai kas ateina iš mūsų - muzika.

 

Grupės sudėtis:

Sandžėjus Šankaras (el. gitara),

Simas Jochimavičius (el. gitara),

Emilis Žukas (bosinė gitara),

Mykolas Perminas (violančelė),

Meida Kniukštaitė (mušamieji),

Eima Vaičiūnaitė (vokalas).

Please reload

bottom of page