top of page

KOFEINAS

alternative rock

KOFEINAS - tai alternatyvaus roko grupė, iš repeticijų salių į sceną pradėjusi lipti 2018-iais metais. Grupės pradžią nulėmė vokalistės bei būgnininkės mintys, įtraukusios ir dar du muzikantus į šią veiklą. KOFEINAS dažnai pastebimi kaip ypač hiperaktyvūs, atiduodantys visas jėgas bei stereotipus laužantys atlikėjai. Aukštos vokalo natos, nerimstantys būgnai, aštrūs gitaros garsai ir intensyvios boso partijos - štai kas jūsų laukia KOFEINO pasirodymuose.

IRIS TEMPEST

alternative rock

IRIS TEMPEST susibūrė Vilniuje, 2018 m. ir pradėjo aktyviai dalyvauti muzikinėje veikloje. Grupė atlieka savo kūrybos muziką, kuri susideda iš alternatyvaus roko, eksperimentinės muzikos žanrų. Savo kūryba dalinasi išgyvenimais ir mintimis. Kiekvienas kūrinys – naujo savo minčių ir jausmų kampelio atradimas ir tyrinėjimas. Vienas iš jų sako: „Muzika tai realus būdas pasiekti žmonių širdis, laisvė būti arčiau kitų žmonių ir savęs“; kitas: „Chaosas susimaišė su ramybe ir tapo IRIS TEMPEST“; trečias: „B*** bus gerai, pamatysit“.

Clockwork Creep

Grupė ilgai formavosi, kol tapo tuo, kuo yra dabar. Sunkiausia rasti ne gerus muzikantus, kurie nori groti, o gerus draugus, su kuriais jauti, kad galima kalnus nuversti. Dabar būtent tai grupė ir jaučia. Kolektyvas nori eiti į priekį ir Clockwork Creep paversti kažkuo daugiau nei yra patys. Gali susitraumuot kojas (kaip nutiko būgninkui), gali nevaldyt rankos (kaip buvo bosistui), gali vis kartas nuo karto prarasti balsą (kaip nutiko vokalistui), bet visas problemas nariai peržengia kartu, vienas kitą palaiko. Clockwork Creep iš išorės yra keista, metalova alternatyva, kur kartais sunku suprasti, kas vyksta scenoje, o iš vidaus tai geri draugai, kurie kabinasi dantimis į muziką.

GreenWalls

rock

Merginų grupė iš Kauno. Green Walls susibūrė 2015 metais, tuo metu keturių merginų grupė, grojusi roką įvairaus plauko konkursuose bei renginiuose (kūrybos pradžioje teko groti net vestuvėse). Laikui bėgant keitėsi sudėtis, taip pat ir kūryba. Kūrė, tobulėjo, dabartinė Green Walls muzika kardinaliai pakitusi nuo pirmųjų metų. Savo žanrą įvardina kaip light black metal. Grupės muzika savotiška, jaučiama juodmetalio daroma įtaka, tačiau yra kur kas lengvesnė ir melancholiška. Dainos lietuviškos, pačių merginų kūrybos.

PEKLA

Speed'n'roll

Sunkaus rokenrolo grupė PEKLA pristato naujausią singlą SCROLLERS, įrašytą su geriausios lietuviškos thrash metal grupės PHRENETIX nariais Lina Vaštakaite ir Pauliumi Navicku. Tris albumus savo bagaže turinti ir naują įrašinėti besiruošianti PEKLA jau nuo pat pirmojo leidinio garsėjo kandžiai šmaikščia socialine kritika, kurios nepagailėta ir naujausiame grupės single. Šį kartą PEKLA nusitaikė į nuolat nuo išmaniųjų įrenginių akių neatitraukiančius šiuolaikinius zombius, kurie gyvena, džiaugiasi ir liūdi tik virtualioje erdvėje, visiškai nekreipdami dėmesio į tai, kas vyksta realiame pasaulyje. Ironiška, tačiau pati grupė šia nauja daina dalinasi tik virtualioje erdvėje, tad kūrinyje apstu ir savikritikos. Juk mes visi esame SKROLERIAI. Naujoji PEKLOS daina įrašyta Antano Rogo studijoje Vilniuje, suvedimą Šveicarijoje atliko Dominykas Girčius, masteringo darbai patikėti nuo pat pirmojo albumo su grupe dirbančiam Pauliui Jasiūnui.

Paliekant žemę

Paliekant Žemę yra kosminė, mistiška, spalvinga ir kartu nyki trejybė. Muzika alsuojanti galybe švelnių ir niūrių sąskambių bei šnabždesių, kurie atveria kelią į akląją transcendenciją. Grupė susibūrė Vilniuje, Laurai (vokalas, žodžiai) ir Karoliui (gitara, sintezatorius, programavimas) pamažu dėliojant muzikines variacijas. Vėliau, nutarus trankų elektroninį skambesį pakreipti labiau akustine linkme, prie grupės prisijungė ir Gabrielė (būgnai, pritariamasis vokalas). Trejetas nerimsta ir nuolat auga, pasitelkdamas muziką bei vizualiką bando įsprausti savas šaknis į lietuviškos muzikos lopšį.

Mantas Daujotas

Mantas Daujotas yra tapytojas ir muzikantas iš Kauno, muzikinės karjeros pamatus kaip būgnininkas paklojęs su grupe Candee Train, nuo 2018-ųjų gegužės aktyviai koncertuojantis su grupe Arklio Galia, rudenį išleido pirmąjį solinės kūrybos albumą. Negana to, kad atlikėjas albume pats groja visais instrumentais, bet taip pat ir demonstruoja save naujame - vokalisto - amplua. Jo muzika eklektiška, melancholiška, kiek purvina ir nostalgiška. Teigiamų kritikų vertinimų sulaukęs albumas įgauna gyvą pavidalą ir šią vasarą jau ieškos klausytojų ausų.

Fire it up

Modern Rock

FIRE IT UP yra sostinės roko kvintetas, grojantis modernų roką, su melodijomis persipinančiomis vokalo ir gitarų pasažais, energinga ritmo sekcija. Muzikoje daug jausmo, dinamikos ir išbaigtumo, kas daro muziką gyvu vientisu elementu.

Dear Madam

rock

„Dear Madam“ 2013-ųjų rudenį susibūrusi roko grupė, savo kūryboje jungianti 90-ųjų grunge ir hard rock muzikos stilius. Prieš kelis metus pristačiusi dviejų dainų įrašus, sugrojusi keletą didesnių bei mažesnių koncertų, šiemet grupė papildė gretas nauju nariu ir kuria naujas dainas. Siekiame nutapyti pasaulį pačiomis melancholiškiausiomis spalvomis, todėl savo muzikoje pasirenkame gvildenti tokias temas kaip uždarumas, vienatvė, depresija bei stagnacija, ir taip šiuos savo jausmus materializuoti garsų pavidalu.

Ramybės skveras

hard heavy rock

“RS” yra viena iš seniausiu , ir lyg šiol išlikusių Lietuvos hard heavy roko grupių kuri akktyviai dalyvavo visuose , nuo 1986 susikūrimo metu , roko festivaliuose . Tokie kaip  - Roko maršas , Lituanika , Lietuvos roko klubo atidarymas , Debiutai , Ekologinis roko maršas .Taip pat daugelio Lietuvos konkursų laureatai . Daina “Grįžulo Ratai “ pateko į geriausiu dainų 10tuką . Nuo 2017 m. grupe atsikūrė senu - pradiniu sąstatų  ir sėkmingai koncertuoja . Jau 2018 išleido geriausių dainų CD albumą . Albumą taip pat galima rasti - Spotify  , Aple Music . Koncerte naudojame geriausius senus ir naujus kūrinius . Plačiau apie “RS” galima perskaityti straipsnije “Žmones” , Face Book svetainėje , You tube .

Elzė Urbietytė

dainuojamoji poezija

Elzė Urbietytė – tai atlikėja, kurios kūryboje persipina du muzikos stiliai: Alternative ir dainuojamoji poezija. Dainos apie meilę, gyvenimą, laimę ir kitus paprastus dalykus. Kartu su grupe groja apie metus, per šį laiką dalyvavo įvairiuose konkursuose bei koncertuose, turėjo ir savo solinį koncertą, kuriame jau grojo dainas iš savo debiutinio albumo. Grupėje groja Dominykas Zaboras (būgnai), Aivaras Špokas (el. gitara), Teodoras Balčiauskis (bosinė gitara) ir Elzė Urbietytė (vokalas bei akustinė gitara).

Sintetinė Meilė

alternative rock

Nesenai susibures kolektyvas White Bridge, turintis nemažą patirties bagažą, groja alternatyvų roką maišytą su elektronika. Per trumpą savo gyvavimą jau spėjo nufilmuoti vaizdo klipą.

Grupės sudėtis: Audrius – vokalas Šarūnas – gitara/elektronika Matas – bosinė gitara Aurimas - būgnai.

Viktoras Jonušis- Hugis

Rock/Blues/Acoustic

Viktoras "HUGIS" Jonušis yrai žemaičių kilmės rocko gitaristas, dainų autorius, rašantis muziką apie tai, kas pačiam autoriui aktualu, nesivaikantis muzikos madų, įgrojantis irašus tik gyvais instrumentais. Muzikos žanras: rock/blues/acoustic.

Andaja

Grupė savo muzikinę istoriją pradėjo 2001 metais. Grupės pavadinimas „Andaja“, reiškiantis senovės baltų pelkių, liūnų ir raistų deivės apibrėžimą, buvo pasirinktas norint pagerbti žmogui nepasiekiamus, o gamtai artimus namus. Tarsi gamta, mes mainėmės ir ieškojome, nurimdavome ir vėl kildavome keisdami savo pavidalą lyg metų laikai. Šiandien grupė atvyksta pas Jus su nauja žinia ir giesmėmis iš vandens. Iš kur mūsų pradžia? Ji glūdi cikliškame gyvenimo rate, ji glūdi mituose ir legendose. Cikliškas ratas neturi užbaigtumo, jis tiesiog mainosi, keičiasi, bet visada remiasi praeitimi, ta pradine, pamatine forma. Tad grupė nori prisiminti tą akmeninį pamatą, užuosti senovės dvelksmą, kuris buvo nuoširdus, nesuvaidintas, organiškas ir natūralus. Dabartis niekada nebus lygiaverte varžove praeičiai, mes tik nostalgiškai galime žvelgti į senus laikus kaip į utopiją, kuri dabar nepasiekiama, bet artima ir norima paliesti. Grupė kuria artimesnį praeities vaizdinį dabartyje, naudoda mitą kaip dainų pamatą. Grupė kuria savo mitą šiandien, kurio pagrindas ilgaamžis, nepajudinamas ir tvirtas praeities žodis.

Grupės nariai: Daiva Galinė - vokalas, klavišiniai; Linas Petrauskas - el. gitara, pritariamasis vokalas; Tomas Stonys - bosinė gitara, pritariamasis vokalas; Mantas Galinis - būgnai.

Gabija Petrauskaitė

Gabiją Petrauskaitę muzika seka visą gyvenimą. Ji yra solistė, dainų autorė. Kartais jausmus sunku nusakyti žodžiais, todėl juos išreiškia dainomis. Kiekviena jos daina turi savitą, alternatyvų muzikos stilių. Gabija mėgsta improvizuoti, atrasti, suteikti vis ką nors naujo kūrybai. Dainuoja įvairiuose festivaliuose, renginiuose. Tokiuose kaip „Šiaulių naktys“, „Beach Bike Fest“. Du kartus atlikėja pasirodė bardų festivalyje „Akacijų alėja“. 2015 ir 2017 metų festivalio „Mūsų dienos kaip šventė“, Vytautui Kernagiui atminti, Bardo nominantė. Kurti dainas pradėjo 2014 metais. Kūrybinėje pradžioje atlikėja buvo priskiriama prie dainuojamosios poezijos kūrėjų. Dabar Gabija bando atrasti ką nors nauja, neužsibūti viename muzikos stiliuje. Per penkerius kūrybos metus atlikėja patobulėjo. Muzika jai padeda trumpam pabėgti nuo supančių problemų. Nenustoja tikėti, kad vieną dieną jos dainas išgirs ir platesnė auditorija. Gabijai svarbiausia, kad savo kūryba pasiektų kitų širdis, kad klausantieji atrastų dalelę savęs, ką nors artimo.

Black Spikes

alternative rock

Grupė „Black Spikes“ yra alternatyvaus roko atstovės iš Vilniaus, aštriais žvilgsniais veriančios sunkesnės muzikos mylėtojus ir užtikrintai su aukštakulniais kopiančios į alternatyvios scenos viršūnę. Grupę sudaro keturios jaunos, žavios vilnietės merginos, savo bendrą muzikinį kelią pradėjusios nuo 2018 m. spalio mėn.

Grupę sudaro: 

bosistė Simona Karinauskaite (26 m.);

vokalistė ir ritminė gitaristė Agnieška Vrubliauskienė (28 m.);

būgnininkė Mantė Gužėnaitė (26 m.);

solo gitaristė Dovilė Virbalaitė (21 m.)

Good Time Boys

rock

Grupė turi dvi pagrindines taisykles:

1. Susibūrė skleisti gerą muziką.

2. Yra nuoširdi energijos banga į Jūsų veidą.

Teaodoras Balčiauskis Seodophy

instrumental

Teodoras Balčiauskis scenoje pasirodo prisidengęs sceniniu slapyvardžiu „Seodophy“. Muzikantas kuria progresyvią instrumentinę muziką, kuri jungia įvairius žanrus. Teodoro dabartinius darbus būtų galima apibūdinti kaip mišinį tarp elektroninės ir instrumentinės bosinės gitaros muzikos. Taip pat jis groja Šiaulių atlikėjos Elzės Urbietytės grupėje. Šiuo metu muzikantas dirba ties nauju savo EP, kuris turėtų pasirodyti vasaros pradžioje. Visą muzikanto kūrybą galima rasti internete.

Dancing Crow

rock

Dancing Crow yra rocko ir kabareto atstovai, pasižymintys šamaniškais ritmais, makabriškais tekstais, tamsiomis pasakomis, artistišku vokalu ir žaismingu pianistu. Dancing Crow kuriama muzika drąsiems žmonėms, kurie nebijo teatro ir roko muzikos kolaboracijos, persipynusios su lengva šizofrenijos forma. Dancing Crow pasirodymai, tai ne tik muzika, bet ir spektaklis, kuris užburia kostiumais, grimu, bei muzikantų aktorystės gyslele.

Robertas Semeniukas

Robertas Semeniukas – kompozitorius, prodiuseris, aranžuotojas, profesionalus gitaristas, dainininkas. Grupės „Žalvarinis“ įkūrėjas ir vadovas, prodiuseris ir muzikos autorius. Tiek ankščiau, tiek dabar aktyviai bendradarbiauja su daugeliu žymių Lietuvos ir užsienio instrumentalistų, dainininkų, kompozitorių, prodiuserių. Dažnai dalyvauja televizijos rengiamuose įvairiuose muzikiniuose projektuose, koncertuoja didžiausiose šalies arenose, dirba sesijiniu muzikantu įrašų studijose, prodiusuoja bei įrašinėja kitus atlikėjus savo privačioje įrašų studijoje bei plėtoja savo solo karjerą. Robertas koncertavo įvairiuose prestižiniuose muzikos festivaliuose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Kinijoje, Ukrainoje, JAV, grojo Kanados, Austrijos, Norvegijos, D.Britanijos, Rusijos, Lenkijos bei kitų Europos šalių didžiosiose scenose. Atlikėjas taip pat užsiima pedagogine veikla, dalinasi patirtimi su jaunaisiais kūrėjais savo meistriškumo kursuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šiuo metu atlikėjas bendradarbiauja su Marijonu Mikutavičiumi, taip pat su žymiausia Lietuvoje folkloro puoselėtoja ir dainininke Veronika Povilioniene, Petru Vyšniausku, Ieva Narkute, Vaidu Baumila, Mantu Jankavičiumi, Sauliumi Prusaičiu, koncertuoja kaip solo artistas su Lietuvos kariuomenės pučiamųjų orkestru, tarptautinius apdovanojimus pelniusiu Čiurlionio styginių kvartetu. Svarbiausi apdovanojimai: 2006 – Alternatyvios muzikos apdovanojimai : „Žalvarinis“ metų etno grupė. 2011 – Gitaristų konkurso „Gitarų šėlsmas“ nugalėtojas 1 vieta. 2014 – M.A.M.A. Muzikos apdovanojimai : geriausias metų albumas „Lengvas būdas mesti klausytis“, geriausia koncertinė grupė „Marijonas Mikutavičius ir grupė“.

IndieCa

indie/punk/rock/psichodelic

IndieCa – tai keturių vilniečių indie/punk/rock/psichodelic grupė. Pradėję intensyviau koncertuoti 2018 metų rudenį, muzikantai jau gali pasigirti groję tokiose vietose kaip: Loftas, Selfiecide, Lemmy, VU, Kablys bei Lombardas. IndieCa kūryba įkvėpta tiek roko klasikos, tiek šiuolaikinių panašių stilių paauglių arba nepaauglių grupių. Muzikantai daug eksperimentuoja, ieško naujų skambesių ir savęs muzikoje ir gyvenime. "Siekiame tapti legendomis" - neslepia grupės ritmo mašina Juozas.

Cure the Silence

alternative/rock/indie

Esame grupė Cure The Silence iš Vilniaus. Vieną kartą susitikę supratome, jog mums atsibodo tyla, todėl nusprendėme išrasti jai priešnuodį. Pasitelkdami alternative rock ir indie stilius tikimės išgydyti kiekvieną, kuris patikės mums savo ausis.

Povilas Kruopis – vokalas, sintezatorius

Andrius Balionis – vokalas, bosinė gitara

Kiril Smotkin – elektrinė gitara Rūta Bakšanskaitė – klavišiniai

Gabrielė Giedraitytė – būgnai

blank

Grupės blank muzika kviečia kiekvieną patirti save iš naujo. Reflektyvių įžvalgų, scenoje sujungtų su nesutramdoma energija ir ritmiškomis gitaromis, epicentru tampi TU – klausytojas.

Kieno Mishke Kankorezhiai

rock

Alternatyvų roką grojantys ir jau šimtus jaunų žmonių savo muzika užkrėtę „Kieno Mishke Kankorezhiai“ (KMK) pasiruošę nustebinti net ir daug girdėjusius bei mačiusius. Nuo 2017 metų kartu grojantys vaikinai geriausiai žinomi dėl tokių dainų, kaip „Nepakviečiau pašokt“ ir „Tamsiai pilkos akys“. Jie sako, kad jų kūryba - iš gyvenimo. Be šios grupės nevyksta nei vienas Šiaulių miesto muzikos renginys, o visai neseniai kankorėžiai apšildė grupės „jautì“ turą po Lietuvą. Šiuo metu vaikinai ruošiasi iki šiol svarbiausiam grupės gyvavimo laikotarpiui, kurio metu savo muziką planuoja pristatyti tūkstančiams naujų klausytojų. Grupę „Kieno Mishke Kankorezhiai“ įkūrė ir šiuo metu joje groja keturi šiauliečiai - Arnas Grušas (vokalistas ir bosistas), Alanas Brasas (gitaristas), Matas Beržinskas (vokalistas ir gitaristas), Nedas Uzakov (būgnininkas).

Bluesberries

Blues

Bliuzo uogos užaugo kryžkelėje tarp rokenrolo ir akustinio bliuzo. Keisčiausia tai, kad viena uoga pradėjo nokti nuo klasikinės muzikos šaknų, o kita nuo alternatyvių muzikos trąšų. BluesBeries per savo dviejų metų egzistavimą keturis kartus pakeitė pavadinimą, išmetė vieną bosistą (kuris vėliau tapo psichodelinės grupės žvaigžde), išvarė iš kantrybės 5 būgnininkus ir išsiuntė į Londoną vokalistę. Nepaisant to, pagrindiniai grupės nariai liko ištikimi savo muzikai ir toliau entuziastingai kuria dainas apie juos užklumpančią beprotystę, vienatvę, tikros meilės paieškas, paklydimus, narkotikus ir žmogžudystes. Apie pastaruosius dalykus byloja dainos “June 24th ir “Shot You Twice in Your Head”. Melancholiški gitaros akordai ir sprogdinantis vokalas, tai pagrindiniai bruožai iš kurių pažinsite BluesBerries.

Žaliukai

Psichodelinio filosofinio witch hop‘o pradininkai Lietuvoje. Savo muzikinę alchemiją pradėję rajone, prie Žaliųjų ežerų, vietoje su laužais ir raganiškais ritualais. Ar šlapdribai drimbant ir dalinant pažliūgio vibracijas, ar pavasariui sprogstant, ar vasarai švelniai kutenant padus. Dainų siužetai kandūs, atviri, nesumeluoti tekstai, personažai, visa gaivališkai transliuoja kukliomis šypsenomis. ŽALIUKAI sutelkia mistikuotą elektroniką, gitaros groovinį brazdesį, dūdmaišio kartkartėmis nevaldomą pasiutimą ir perkusinį gaudesį, slap‘esį ir tarškesį.

Grupės sudėtis: Ignas Šatkauskas – tekstų autorius, vokalas, gitara, dūdmaišis

Julija Šatkauskaitė – tekstų autorė, vokalas, elektronika

Inga Ulevičiūtė – perkusija (cajon), šeikeris, pritariamasis vokalas

Adomas Gailus – perkusija (djembe, didgeridoo), pritariamasis vokalas

Afterneath

Shoegaze/Noise

Afterneath atliekama muzika shoegaze/noise. Grupė susibūrė dar šiais metais ir stengiasi dalyvauti visur, kur tik įmanoma. Grodami nesibaimina improvizuoti ar laužyti kūrinių struktūrą, svarbiausia groti taip, kad patiktų publikai.

Grupės sudėtis: Vilius Abramovas – gitara, vokalai

Andrius Aidietis – bosinė gitara

Martinas Kaminskas – būgnai

Justas Venckus – gitara, vokalai

JETT STAR

rock'n'roll

JETT STAR iš Vilniaus, atstovaujantys 80‘s glam rock/metal muzikos stilių. Groja savo kūrybos dainas, kurios akimirksniu nuneša į tuos laikus, kai pasaulį valdė rock n‘ roll‘as ir dar sykį rock n‘ roll‘as! Groja taip, kad visiems norėtųsi judėti, o ne miegoti! Susikūrė 2017 m. ir sukaupę visą kūrybinį bagažą debiutavo 2018 m. pabaigoje, klube „Lemmy“. Dabar ir toliau plečia savo klausytojų ratą, planuoja koncertus bei kuria naujus „gabalus“.

Grupės nariai:

Pixxy – vokalas

Mario – gitara

Torri – boso gitara

Andri – būgnai

Pigeon is my friend

post-rock

Pigeon is my friend - trijų asmenų grupė iš Vilniaus. Groja post-rock muziką su įvairiais eksperimentais. Vokalisto neturi, bet grupė tiki, kad gera muzika gali žmogų išnešti ir be žodžių. Labai neseniai grupė išleido pirmą albumą, kuris kol kas nėra labai populiarus, bet ir grupės muzika yra pakankamai alternatyvi ir nišinė.

Grupės sudėtis:

Giedrius Paliliūnas – bosas

Kęstutis Rubys – gitara

Vaidas Markelevičius – būgnai

Jauti

rock

„jautì“ – tai keturi vaikystės draugai, apžvalgininkų vadinami pirmąją matematinio roko grupe Lietuvoje, susibūrę prieš tris metus, konkurse „Garažas“ 2016 metais laimėję II vietą, pasirodę įvairiuose muzikos festivaliuose, apvažinėję daugelį miestelių, 2017 metų pavasarį išleidę savo pirmąjį mini albumą „Gap Year“, o pernai gerbėjus pradžiuginę nuotaikingai ekspresyviu vaizdo klipu „Mhm“. Jau kovo 25d. grupė išleidžia debiutinį albumą "Too Fat To Run" (įrašytą Ymir Studio), kurį balandžio mėnesį palydės turas po 7 Lietuvos miestus.

Džemas

Džemas yra jauna 4 žmonių grupė iš Vilniaus, susikūrusi prieš 3 metus. Šiuo metu Džemą sudaro: ritminė gitara bei vokalas Ignas Karbauskas, solinė gitara bei vokalas Rokas Sadauskas, bosinė gitara Gabrielė Repčenkaitė ir būgnai Žygimantas Uckus. Visiems trims grupės vaikinams yra lygiai 20 metų, o bosistei Gabrielei – 18. Per trejus grupės gyvavimo metus jie koncertavo Rusnės festivalyje, Vilniuje baruose Selfiecide, Varioke, Šnekutyje, Baltuose Drambliuose, Trikampyje bei GMD 2017 ir 2018 metais, taip pat Lemmy bare Kaune. Paskutinius 6 mėnesius grupė sustabdžiusi koncertinę veiklą, nes dirbo studijoje prie savo debiutinio EP, kuris pasirodė balandžio 5 dieną. Atliekamos muzikos stilius – alternatyvus rokas su indie, punk, grunge žanrų skambesiais. Nors muzika grupės nariams yra tik hobis, tačiau į tai muzikantai žiūri rimtai ir su kūriniais bei savo pasirodymais dirba tokia linkme, kad kiekvienas koncertas būtų geresnis už praėjusį. Šiuo metu aktyviai ieško naujų vietų pasirodymams, kuriose būtų galima sutikti naujų žmonių bei pasiekti naujas ausis.

Vladas Chockevičius

Vlado Chockevičiaus muzikinis kelias prasidėjo dar visai vaikystėje. Jau tada pradėjo kurti savo pirmąsias dainas. Būdamas dar trylikos metų, kartu su tėvais persikėlė į Angliją, kur tęsė ir gilino savo muzikines žinias tiek kompozicijoje, tiek atlikime. Skirtingais laikotarpiais buvo sukūręs tris roko grupes - Vital Mission, Windhale ir Ladon su kuriomis aktyviai koncertavo. Po devynių metų gyvenimo Anglijoje, su Mylimąja grįžo į Lietuvą, apsigyveno kaime Akmenės rajone ir sukūrė šeimą, ūkį. Gyvenimo būdo pasikeitimas palengva darė įtaką ir kūrybai. 2018 metais išleistas debiutinis solo albumas “Kylam su Saule” ir tų pačių metų pabaigoje suburta profesionali koncertinė grupė. 2019 metai atlikėjui ypatingai aktyvūs muzikiniame kelyje: nufilmuoti trys vaizdo klipai, organizuojamas debiutinis koncertas ir pasirodymai Lietuvos festivaliuose ir įvairiuose renginiuose.Vlado Chockevičiaus kūryba susipynusi su žmogiškosiomis vertybėmis ir nuoširdumu. Dažniausiai kūryboje liečiamos temos tai Meile, Šviesa, pozityvumas, kasdienybė ir žmogaus vidinis pasaulis.

Poezijos medžiotojai

dainuojamoji poezija

„Poezijos medžiotojų“ kūrybos pagrindą sudaro grupės lyderio kuriami tekstai ir eilės. Kolektyvo bendro darbo rezultatas – originali muzika, neužstrigusi vieno žanro rėmuose. Grupė savo kūrybą įvardija kaip muzikinę poeziją, nes tekstas dažniau yra deklamuojamas nei dainuojamas. Tai kažkas absoliučiai nauja ir visiškai užkrečiančio!

Please reload

bottom of page