Paskelbti alternatyvios muzikos festivalio „RUMSHK’14“ finalininkai

Alternatyvios muzikos festivalis „RUMSHK’14“ jau antrus metus iš eilės skelbia specialų konkursą, kurio metu paraiškas dalyvauti pateikusios grupės, atlikėjai yra vertinami ir analizuojami kompetentingos komisijos. Šiais metais net 6 kolektyvai arba atlikėjai bus apdovanoti specialiais renginio orgaizatorių ir rėmėjų įsteigtais prizais. Siekdami išlaikyti intrigą ir staigmeną pristatome tuos muzikinius projektus, kurie užėmė prizines vietas ir džiugins festivalio lankytojus gera muzika. Konkurso apdovanojimai, tikslios prizinės vietos bus skelbiamos renginio metu!Konkurso nugalėtojai ir muzikinės staigmenos renginio lankytojams


Festivalio RUMSHK’14 metu skelbto konkurso fibalininkais tapo šie atlikėjai ir grupės: „Iris Tempest“, Robertas Semeniukas, Mantas Daujotas, „Clockwork Creep“, „Fire It Up“, „Paliekant Žemę“. Tiesa, komisijos sprendimu grupė „Jauti“ buvo įvertinta aukštais balais ir užėmė prizinę vietą. Deja, atlikėjai festivalyje dalyvauti negalės, todėl savo apdovanojimą ir galimybę koncertuoti garbingai perleido kitai grupei, kuri surinktų balų skaičiumi buvo arčiausiai šešetuko.

Birželio 28 d. išgirsime „Iris Tempest“, Robertą Semeniuką ir Mantą Daujotą, o birželio 29 d. – „Paliekant Žemę“, „Clockwork Creep“, „Fire It Up“. Svečių statusu savo pasirodymus festivalio žiūrovams dovanos Good Time Boys ir Black Spikes. Festivalį atidarys jaunoji atlikėja Elzė Urbietytė, pagrindinė grupė uždarant koncertą – „Cunabula“. Alternatyvios muzikos festivalio „RUMSHK’14“ staigmena žiūrovams – merginių kolektyvo SHI SHI pasirodymas. Jas išgirsime pirmąją renginio dieną. Pastarosios grupės konkurse nedalyvavo.

Galima tik pasidžiaugti šiais metais konkurse dalyvavusių grupių ir atlikėjų gausa ir įvairove: „Andaja“, Gabija Petrauskaitė, Viktoras Jonušis-Hugis, Sintetinė Meilė, „Pekla“, „IndieCa“, Teaodoras Balčiauskis „Seodophy“,„Jett Star“, „Dear Madam“, „Džemas“, „Ramybės skveras“, „Dancing Crow“, „Blank“, „Žaliukai“, „Poezijos medžiotojai“, „Pigeon is my friend“, „Bluesberries“, „GreenWalls“, „Kieno Mishke Kankorezhiai“, „Vladas Chockevičius“, „Kofeinas“, „Cure The Silence“, „Afterneath“, „Jauti“, „Good Time Boys“, „Black Spikes“, Elzė Urbietytė. Renginio organizatoriai dėkoja visiems konkurso dalyviams ir linki ir toliau kurti kokybišką muziką!


Kompetentinga komisija ir piniginės premijos finalininkams


Kiekvieno konkurso svarbiausias akcentas – objektyvumas. Tad šiemet festivalio konkurso komisiją sudarė net 12 muzikos srities profesionalų - Nėrius Pečiūra, Mindaugas Peleckis, Gintautas Rakauskas, Dovydas Bluvšteinas, Šarūnas Mačiulis, Vytautas Kišvinas, Justinas Jakubauskas, Robertas Kančius, Arvydas Skernevičius, Martynas Kuliavas, Solveiga Rusytė. Komisijos pirmininko pareigos šiemet patikėtos muzikos ir vaizdo klipų autoriui, prodiuseriui, garso režisieriui Pauliui Jasiūnui.

Laimėtojų pozicijos bus skelbiamos festivalio metu, tačiau šiandien galime pasidžiaugti, kad piniginės premijos atlikėjams vertingos ir solidžios! Net trys trečių vietų atlikėjai gaus 200 Eur vertės čekius, kuriuos įsteigė ir UAB „Ruvera“, UAB „Saunalina“ ir kitos įmonės. Du atikėjai patekę į antros vietos kategoriją gaus po 400 Eur, kuriuos įsteigė asociacija LATGA. Pirmos vietos nugalėtojas džiaugsis 800 Eur vertės čekiu, kurio steigėju taip apt tapo minėta asociacija LATGA. Specialius prizus inicijuoja ir TVC, Arbočių Optika, UAB „Milgreta“, UAB „Lemona“, LemonSox. Vietų pasiskirstymą pagal komisijos balus paskelbsime iškart po renginio.


Internetinėje svetainėje www.rumshk.lt paskelbta informacija apie RUMSHK'14 dalyvius. Naujienas sekite ir festivalio FB paskyroje, Instagram. Nepraleisk progos išgirsti, koks gėris tavęs laukia!


Festivalio-konkurso RUMSHK'14 oficiali Youtube paskyra.

Alternatyvios muzikos festivalis „RUMSHK“ vyks Zubovų rūmų kiemelyje, Aušros al. 50, Šiauliuose š. m. birželio 28-29 d.Prizines vietas užėmusių grupių šešetukas ir trumpi anonsai.


„Iris Tempest“. Projektas susibūrė 2018 m. Vilniuje. Grupė atlieka savo kūrybos muziką, kuri susideda iš alternatyvaus roko, eksperimentinės muzikos žanrų. Atliekamą muziką ir pasirodymus grupės nariai apibūdina taip: „Muzika tai realus būdas pasiekti žmonių širdis, laisvė būti arčiau kitų žmonių ir savęs“, „Chaosas susimaišė su ramybe ir tapo IRIS TEMPEST“, „Blet bus gerai – pamatysit!“.


Robertas Semeniukas. Kompozitorius, prodiuseris, aranžuotojas, profesionalus gitaristas, dainininkas. Grupės „Žalvarinis“ įkūrėjas ir vadovas, prodiuseris ir muzikos autorius. Koncertuoja didžiausiose šalies arenose, prodiusuoja bei įrašinėja kitus atlikėjus savo privačioje įrašų studijoje bei plėtoja savo solo karjerą. Atlikėjas užsiima ir pedagogine veikla – dalinasi patirtimi su jaunaisiais kūrėjais savo meistriškumo kursuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.


Mantas Daujotas. Tapytojas ir muzikantas iš Kauno. Muzikinę karjerą pradėjo būdamas būgnininku grupėje „Candee Train“. Nuo 2018-ųjų gegužės aktyviai koncertuoja su grupe „Arklio Galia“. Rudenį išleido pirmąjį solinės kūrybos albumą. Čia išgirsime muzikantą patį grojantį visais instrumentais ir parodantį save naujame vokalisto vaidmenyje. Jo muzika eklektiška, melancholiška, kiek purvina ir nostalgiška.


„Clockwork Creep“. Sunkią metalo muziką atliekanti grupė, kuri ilgai formavosi, kol tapo tokiu dariniu, kokiu yra dabar. Grupės nariai sako, kad sunkiausia rasti ne gerus muzikantus, kurie nori groti, o gerus draugus, su kuriais jauti, kad galima kalnus nuversti. Dabar būtent tai grupė ir jaučia. Kolektyvas nori eiti į priekį ir „Clockwork Creep“ paversti kažkuo daugiau nei yra patys.


„Fire It Up“. Tai sostinės roko kvintetas, grojantis modernų roką, su melodijomis persipinančiomis vokalo ir gitarų pasažais, energinga ritmo sekcija. Muzikoje daug jausmo, dinamikos ir išbaigtumo, kas daro muziką gyvu vientisu elementu.


„Paliekant Žemę“. Grupės atliekama muzika yra alsuojanti galybe švelnių ir niūrių sąskambių bei šnabždesių, kurie atveria kelią į akląją transcendenciją. Projektas susibūrė Vilniuje, Laurai (vokalas, žodžiai) ir Karoliui (gitara, sintezatorius, programavimas) pamažu dėliojant muzikines variacijas. Vėliau, nutarus trankų elektroninį skambesį pakreipti labiau akustine linkme, prie grupės prisijungė ir Gabrielė (būgnai, pritariamasis vokalas).

  • RUMSHK
  • rumshk.fest
  • White Facebook Icon

©2018. Viso teisės saugomos. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now