„Šiaulių naktys“ regiono kūrėjus pristatys Vilniaus knygų mugėje

 

Vasario 21–24 d. Vilniaus knygų mugėje „Šiaulių naktys“ komanda (davusi gimtiesiems Šiauliams ir Lietuvai festivalius „Šiaulių naktys“, „RUMSHK“, ŠAMA muzikos apdovanojimus) pristatys Šiaulių regiono kūrėjus – muzikantus, rašytojus, poetus – didžiausią dėmesį skirdami tiems, kurie dar tik skinasi kelią į šlovės olimpą. Bendradarbiaudami kartu su AGATA, LATGA, remiant Šiaulių miesto savivaldybei bei prisidedant Šiaulių Turizmo ir informacijos centrui (TIC) turėsime savo stendą, kuris jau susilaukė populiarių ir žinomų asmenų dėmesio. Taip pat turime padėkoti ir mūsų veiklas remiantiems fizinės laikmenos leidėjams Lietuvoje – „BOD Group“.

 

Šiemet „Šiaulių naktys“ stende bus pristatoma dar daugiau kūrėjų, gebančių pritraukti lankytojų dėmesį. Vieni iš jų – televizijos projekto „X-Faktorius“ laimėtojai – grupė „Good time boys“. Stende pristatysime ir dar mažai kam žinomą, jauną muzikos kūrėją Elzę Urbietytę. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje besimokanti mergina savo balsu jau pakerėjo ne vieną muzikos melomaną, tad visų smalsuolių penktadienio vakarą lauksime Muzikos salėje, kur Elzė pasirodys su akustine programa. Neabejodami šios atlikėjos talentu, „Šiaulių naktys“ komanda kartu su LATGA rūpinasi Elzės muzikinio albumo „Bitės skrydis“ leidyba. Muzikinis albumas klausytojus turėtų pasiekti jau greitai, o visi nekantraujantys galės jį rezervuotis iš anksto, tereikia sekti naujienas „Šiaulių naktys“ Facebook paskyroje!

 

Jaunųjų kūrėjų gretas stende papildys ir muzikos grandai – Virgis Stakėnas, perkusininkas ir grupės „Bix“ būgnininkas Gintas Gascevičius (Ginc), kurio solinis albumas „Varava“ jau džiugina gerbėjus. Taip pat pasirodys talentingoji, pernai ŠAMA apdovanojimuose geriausios metų atlikėjos titulą pelniusi Laura Remeikienė ir Kastyčio Kerbedžio pritariamasis vokalas, Gin`Gas vokalistė, praėjusių metų Lietuvos „Eurovizijos“ atrankos finalininkė – Agnė Michalenkovaitė.

 

Atlikėjas Donatas Blanka pristatys savo naujausią vaizdo klipą. „3sunC“ nariai lauks gerbėjų paruošę savo atributiką. Akustinę programą penktadienį gros grupė „Kieno Miške Kankorėžiai“, šiuo metu įrašinėjantys savo albumą. Fortepiono virtuozas Gediminas Kalinas mūsų stende pristatinės paties išleistas edukacine knygeles vaikams bei pristatys Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ 45-erių metų gyvavimo jubiliejinį koncertą, lankytojai galės įsigyti šio choro išleistų albumų.

 

Stende bus galima sutikti ir Šiaulių legendą, kurios pristatinėti nebereikia –Vilių Puroną. Taip pat vieną žymiausių ir aktyviausių Šiaulių miesto fotografų – Rolandą Parafinavičių, kurio romano „Fotografas“ pasirodymas neseniai sudrebino Šiaulius. Prie mūsų prisijungė ir talentingas rašytojas Darius Rekis. Atlikėjas MaNNaZZ pristatys savo vaizdo klipą, kalbės apie artėjančias „Eurovizijos“ atrankas. Šiaulių TIC mugės lankytojams siūlys ne tik šiaulietišką atributiką, bet ir dalinsis intriguojančiomis istorijomis apie Šiaulius bei centro vykdomas ekskursijas.

 

„Šiaulių naktys“ stende bus galima įsigyti daugybės dar neįvardintų grupių, atlikėjų, muzikantų albumų, tad nepatingėkite užsukti! Mes visada pasirengę nustebinti savo gerbėjus!

 

Norime atkreipti dėmesį, kad „Šiaulių naktų“ komanda visada laukia tų, kurie nori pristatyti savo kūrybą „Šiaulių naktų“ stende, tad jei vis dar droviai svarstote TAIP ar NE, kviečiame rašyti mums paštu vadyba@naktys.lt ir mes padėsime Jums prisistatyti!

„Šiaulių naktys“ stendą rasite Muzikos salėje, stendo Nr. 1.02

Please reload

  • RUMSHK
  • rumshk.fest
  • White Facebook Icon

©2018. Viso teisės saugomos. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now