Abii

Abii – 2016 metais susiformavęs muzikinis duetas, kuriantis alternative/progressive/electronic roką. Duetas pasižymi unikaliu skambiu vokalu, lydimu preciziškos būgnų ritmikos bei melodingų gitaros garsų. Grupės pirmas leidinys – 2017 m. išleistas albumas „Vinegar“. 2020 m. prie dueto prisijungė trečias narys – bosistas, su kuriuo jau trio pavidalu grupės nariai leis antrąjį savo albumą „Metanoja“.

Clockwork Creep

Grupė Clockwork Creep – tai alternatyvaus metalo grupė, kuri pažįstama jau ne tik Lietuvoje, bet ir Amsterdame. Būtent koncertai ir įrašai svetur grupei leidžia svajoti apie muzikos sklaida užsienyje ateityje. Ir nors 10 metų gyvuojantys „Clockwork Creep“ ne kartą grojo tai kas jiems ne itin patiko, keitė narius, dabar, pagaliau drąsiai gali pasakyti – mes pasiruošę nuversti visus kalnus ir džiuginti aplinkinius gera muzika.

Bitter Roots

Bitter Roots- alternatyvaus roko/grunge grupė su užuomina į bliuzo apraiškas. Stilių elementai jaučiami nuo rifų iki vokalinių tekstų atlikimo. Gitarų tembrai, harmoniniai motyvai primena 1990 metų, grunge aukso amžių, kitaip vadinamą, „Seattle Sound“. Grupę sudaro skirtingi stilistikų ragavę atlikėjai: vokalistas Linas Kriščiūnas, būgnininkas Kipras Kalzanauskas, bosistas Ignotas Vileikis. "Bitter Roots" kuriami tekstai pasineria į socialines problemas kaip individo pasimetimą šiuolaikiniame pasaulyje ir nuolatinį bandymą atrasti save. Gyvenimo ironiją išduoda bliuzo motyvai, o susikaupusią energiją transliuoja roko atlikimas.

Andaja

Grupės pavadinimas ,,Andaja”, reiškiantis senovės baltų pelkių, liūnų ir raistų deivės apibrėžimą, buvo pasirinktas norint pagerbti žmogui nepasiekiamus, o gamtai artimus namus. Grupės pradžia glūdi cikliškame gyvenimo rate, ji glūdi mituose ir legendose. Cikliškas ratas neturi užbaigtumo, jis tiesiog mainosi, bet visad remiasi praeitimi, pradine, pamatine forma. „Andaja“ nori prisiminti tą akmeninį pamatą, užuosti senovės dvelksmą, kuris buvo nuoširdus, nesuvaidintas ir organiškas įtraukiant į tai ir savo klausytojus. „Mes kuriame savo mitą šiandien, kurio pagrindas yra ilgaamžis, nepajudinamas ir tvirtas praeities žodis“ – sako grupės nariai.

Anaphora

"Anaphora" - tai Vilniaus alternatyviojo metalo, roko grupė, kuri 2019m. vasarį išleido pirmąjį savo albumą "ILLUSION". "Anaphora" sudaro keturios sielos, apimtos tikros muzikos viruso. Šalta, tamsi melodija su agresyviais tonais, išskirtinis balso tembras, bei įsimenančios rifų melodijos. Grupės nariai: Edward Kaluger - vokalas, gitara; Vilius Panavas - būgnininkas; Justas Bliudžius - gitara; Kipras Maselis - bosinė gitara

Citruss

Savo veiklą 2015 m. pradėję „Citruss“, nekartą keitė savo grojimo stilių ir komandos narius, bet ne savo originalumą kuriant gerą autorinę muziką. Prisistate kaip akustinė grupė, tapo vokaline, vėliau ramaus džiazo, o galiausiai metalo. Šiuo metu grupę sudaro 5 žmonės: 1 gitaristas (Martinas), 1 bosas (Tomas), būgnai (Teodoras), fortepijonas (Ieva) ir vokalas (Kamilė).

Green Walls

2015 m. susibūrusi „Green Walls“ grupė iš Kauno, savo kūrybos pradžioje grodavo net vestuvėse. Pradėjusi nuo roko muzikos, keičiantis sudėčiai keitė ir kūrybos stilių. Nuolatos ekspermentuojant grupė tobulėjo ir kardinaliai pakeitė savo grojaraštį nuo pirmųjų metų rezultatų į light black metal. Savo stilių „Green Walls“ įvardija kaip savotiška, su juodmetalio įtakos prieskoniu, melancholiškumu ir lengvumu.

Neries Pakrantės Vaikai

Grupė susideda iš 3 barzdotų vaikų, kurie griežtai laikosi barzdos kulto kodekso nuo pat muzikavimo pradžios. Visi trys gimę ir augę netoli Neries pakrantės, o tiksliau – Vilniuje, groja įvairių stilių muziką, kaip rokas, metalas, bliuzas, džiazas, dramenbeisas ir t.t. Šokinėjant nuo vieno stiliaus prie kito, grupė nuolatos stengiasi sukurti kažką išskirtinai gražaus ir negirdėto.

Penkios Po Penkių

„Penkios Po Penkių“ - tai jauna grupė iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos. Grupę sudaro: Laimonas (vadovas), Ieva (vokalas, gitara), Robertas (būgnai, pritariamasis vokalas), Evelina (bosas), Arnas (solinė gitara); Deimantė (saksofonas). „Penkios Po Penkių“ aktyviai dalyvauja įvairiuose festivaliuose ir konkursuose, neseniai nusifilmavo video klipe kartu su “Šiauliai gyvai” komanda. Praėjusiais metais atidarę „RUMSHK“ programą kaip kviestiniai svečiai, nusprendė jėgas išbandyti ir konkurse dalinantis savo kūrybos roku bei džiazu.

Arlekinas

„Arlekinas“ savo stilistine išraiška krypsta į indie, world music ir electronic muzikos žanrus. Alternatyviosios muzikos mylėtojai susibūrė visai neseniai, tačiau tai jiems nesutrukdė įgauti patirties soliniuose projektuose bei kitose grupėse. Per nedidelį laiko tarpą „Arlekinas“ paruošė ne vieną programą ir surengė didelį skaičių įvairių pasirodymų. Grupės bendra vizija ir kryptingas darbas, patirti iššūkiai, palankūs klausytojų įvertinimai bei laikas praleistas kartu kuriant, skatina tobulėti ir siekti dar didesnių tikslų. Grupės nariai net ir visuotinio karantino šalyje metu palaikė grupės veiklą. Nuotoliniu būdu pradėję generuoti idėjas naujiems kūriniams, sugrįžę į studiją iš karto kibo į darbą ir jau ruošiasi muzikiniams vasaros nuotykiams, kurių viena pirmųjų stotelių „RUMSHK“. Mūsų sąstatą sudaro: Justinas Vinciūnas- klavišai/vokalas, Kristė Makauskaitė- smuikas/vokalas, Gabrielė Pukelytė- gitara/vokalas, Agnietė Baltramonaitytė- violončelė/vokalas, Vytautas Jurkuvėnas- bosas, Paulius Chockevičius- Būgnai.

Back to Basics

„Esame jauna grupė, susikūrusi iš entuziastų, kurie dieną dirba "rimtus" darbus, o vakarais pasiima gitaras bei būgnų lazdeles į rankas ir tampa muzikantais.“ - pristato save "Back to basics" atstovai. Per pasirodymus sugebėdami užburti klausytojus pačių parašytomis roko stiliaus dainomis, jie leidžia pasinerti į transo būsena įsisukant į ritmingas perkusijas, naujoviškus gitarų skambesius ir, žinoma, įtakingus vokalus.

JUZT Band

Jauni džiazo kraipytojai ir šokamų ritmų revoliucionieriai iš Vilniaus. Visai atsitiktinai pradėję savo egzistavimą nuo paskutinę minutę išsiųstos anketos grupių konkursui ,,Garažas19,, (Tamsta) iki pirmos vietos ,,Muzikos Inkubatoriuje NOVUS19,, (LOFTAS). ,,Šis projektas prasidėjo nuo elektroninių garsų poreikio ir jų morfozės su Jazz muzikos elementais...taip jungiant robotiką su žmogaus gyvybingumu,,. Grupė atstovauja retai Lietuvos scenose pasitaikančias jazztronica ir synth jazz estetikas su ambient, rock ir noise stiliams būdingais sąskambiais. Dėl nuolatinio veiksmo, veržlumo ir judėjimo jų muzika yra neretai asocijuojama su video žaidimais. Greita, agresyvi, kosminių mūšių pripildyta bei ateities spalvomis alsuojanti. Šių metų gegužės 1 dieną pasirodė jų debiutinis albumas, kuris oficialiai patvirtino jų egzistavimą interneto platybėse. Atkakliai judėdami į priekį vaikinai kuria naują garsą Lietuvos alternatyvios muzikos scenose.

Džemas Band

„Džemas Band“ gyvuoja jau 4 metus. Grupė susideda iš 4 skirtingų personų - ritminė gitara +vokalas Ignas Karbauskas, solinė gitara +vokalas Rokas Sadauskas, bosinė gitara Gabrielė Repčenkaitė ir būgnai Žygimantas Uckus. Alternatyvaus roko žanro atstovai iš Vilniaus muzikinio undergroundo, dieną studijuoja universitetuose, o vakare ketvirtam Sigmos aukšte studijoje skleidžia ir muzikalius ir nevisai muzikalius garsus, nuolatos ieškodami skambesio, kuris patiktų ir jiems patiems ir, žinoma, tiems, kas jų klausosi. Grupės debiutinis EP albumas „Raspberry Cult“ dienos šviesą išvydo pernai balandžio pradžioje, ko pasakoje sekė koncertų maratonas. Būtent jo dėka, grupė pasisėmė daugybę sceninės patirties ir motyvacijos kurti toliau.

Granny's Boots

2019 m. pavasarį du bičiuliai Miroslavas ir Julija pradėjo muzikinį kelią Granny's Boots projekto pavidalu. Nors muzikantai nėra visiški naujokai Lietuvos alternatyvioje scenoje, į šį projektą duetas žvelgia šviežiai, stengdamiesi neprisirišti prie jokių muzikinių žanrų. Dainų žodžius rašo Julija, o muziką jie kuria kartu. Po metų intensyvaus darbo, Granny's Boots žengė į studiją ir įrašė pirmąsias dainas, kurios jau sukasi radijo stoties LRT Opus eteryje. Duetas teigia, jog šios dainos yra tik ilgos muzikinės kelionės pradžia. Greitu metu turėtų pasirodyti ir grupės debiutinis albumas.

Dancing Crow

Dancing Crow tai roko ir kabareto atstovai pasižymintys šamaniškais ritmais,makabriškais tekstais ,- tamsiomis pasakomis, artistišku vokalu ir žaismingu pianistu.. Dancing Crow. tai muzika drąsiems žmonėms, kurie nebijo teatro ir roko muzikos sąveikos, persipynusios su lengva šizofrenijos forma. Dancing Crow pasirodymai tai ne tik muzika, bet ir spektaklis, kuris užburia kostiumais, grimu, bei muzikantų aktorystės gyslele.

Sintetinė Meilė

„Sintetinė Meilė“ savo veiklą pradėjusi nuo praeito pavasario aktyviai vykdo kūrybinę bei koncertinę veiklą. Muzikiniais garsais savo dainose „Sintetinė Meilė“ pasakoja apie juos supančius pasaulį. Grupė grojusi „Novus“ konkurse bei festivalio „Karklė“ scenoje laukia naujų iššūkių.

Dargana

"Dargana" – tai grupė dėliojanti neo-soul ir jazz sąskambius. Grupės nariai savo kuriama muzika kviečia visus jos klausytojus kartu leistis į bendrą patirtį: „Kai lietus nuplauna, tai, kas tave neramino, telieka giliai įkvėpti ir įsiklausyti atgarsio minčių, atsiduodant darganotam grūvui. “

Poezijos Medžiotojai

„Poezijos medžiotojai“ – kolektyvas, pravardžiuojamas amžinais muzikiniais eksperementatoriais. Jiems niekada nepritrūksta tekstų, bet muzikos stilių, tikėtina, kad tikrai kada nors pritrūks. „Poezijos medžiotojų“ kūrybos pagrindą sudaro grupės lyderio kuriami tekstai ir eilės. Kolektyvo bendro darbo rezultatas - originali muzika, neužstrigusi vieno žanro rėmuose. Grupė savo kūrybą įvardija kaip muzikinę poeziją, nes tekstas dažniau yra deklamuojamas nei dainuojamas. Tai kažkas visiškai naujo ir visiškai užkrečiančio!

Gintarė Juknaitė ir grupė

Gintarė Juknaitė, pradėjusi muzikinį kelią dar mokykloje, tame kelyje eidama sutiko Kiprą Čėsną, Nedą Latoviną, Tomą Stonį, o galiausiai ir Aidą Tamulevičių ir dabar tuo keliu jie eina kartu. Šiuo metu grupė dirba ties debiutiniu albumu, kuris turėtų pasirodyti vėlyvą rudenį. Albumas, kaip ir didžioji jų muzikos dalis, bus persmelktas melodingo, šviesaus liūdesio ir prasmingų tekstų.

Wrong way

Kodėl Wrong Way? „Todėl kad visi grupės nariai jau turi tam tikrą gyvenamąją patirtį, profesijas ir kelius, o mūsų noras muzikuoti visiems aplinkiniams atrodo bereikšmis ir klaidingas. Tad mes sąmoningai renkamės šį „klaidingą“ kelią ir einame savo svajonių link.“ – atsako grupės nariai. „Wrong way“ susikūrė ir koncertuoja jau 2 metus, savo mėgstamiausia muzikos žanrą - roką. Grupė atlieka žinomų atlikėjų cover‘ius bei puoselėja savo kūrybą lietuvių/anglų kalbomis. Grupę sudaro 5 atlikėjai: Vokalistė Anastasija, 2 gitaristai – Artiom ir Valerij, Bosininkė - Eva Būgnininkas - Voicech.

Synth Etika

SynthEtika—grupė, kurią sudaro jauni muzikos mėgėjai, neapsiribojantys akademinėmis dogmomis. Jie randa grožį dideliame spektre jų klausomos muzikos ir iš to kombinuoja naują, aktualų muzikos skambesį. Geriausias jų grojamos muzikos apibūdinimas būtų jazztronica, electronic jazz-fusion bei jazz-rap. Nikita Kiriuchinas—Sintezatoriai. Artiom Zalizko—Saksofonas, RAP, Sintezatorius. Jonas Filmanavičius—Būgnai.

Grūviai

Iš Varėnos kilusi džiazo grupė, kurios dabartinį grupės sąstatą sudaro Vilniuje gyvenantys, besimokantys ir dirbantys: Roneta Saveiskytė (vokalas), Donatas Viaževičius (trimitas), Aurelijus Kauneckis (saksofonas altas), Antanas Daugėla (trombonas), Gabija Vareikaitė (klavišiniai), Aidas Tamulevičius (gitara), Tomas Stonys (bosinė gitara) ir Kipras Čėsna (mušamieji). Grupės atliekama muzika svyruoja nuo ankstyvo XX a. svingo iki šiuolaikinės roko ar funk muzikos stiliaus, o repertuaras plečiasi sulig kiekviena diena. „Grūviai“ – tai puikus pavyzdys, kad kūryba aplanko netikėtai, kartais net ir po įnirtingo koncerto prie lengvos raudono vyno taurės, kuomet pasirašo visas naujas kūrinys.

Amnezija

Merginų grupė „Amnezija“, kaip daugelis pasakytų – nykstanti rūšis Lietuvos muzikos scenoje. Grupė groja puikiai žinomų roko ir metalo dainų cover‘ius, tačiau labiausiai muzika mėgaujasi kai atlikinėja savo kūrybos dainas. Grupės nariai: Emerita Vainauskaitė – vokalas Gustė Survilaitė – bosas Gabrielė Sidaravičiūtė– gitara Gertrūda Paužaitė – būgnai.

Gizzah

Grupės pagrindas susikūrė prieš porą metų Kaune. Su tikslu sudalyvauti LARGO organizuojamame konkurse, Kristijonas ir Jokūbas sukūrė grungo ir punko grupę „Hush“, su kuria konkursą ir laimėjo. Vėliau, pildantis ir keičiantis grupės sąstatui, pradėjome įkvėpimo semtis iš įvairesnių muzikos stilių. „Gizzah“ atsirado kaip mūsų kiekvieno individualių išraiškos vizijų bendras kūrinys, kuris maišosi tarp grunge, thrash, psychedelic, garage rock žanrų. Grupės sudėtis: Kristijonas Valančius - Vokalas, gitara Jokūbas Andriulis - Būgnai, back vokalas Benas Kalinauskas - Bosinė gitara, gitara, back vokalas

MOOD

Grupė ,,MOOD’’ iš Kauno groja indie/indie rock stiliaus muziką. Kadangi grupės nariai muziką myli visa širdimi, nusprendė ja dalintis ir su kitais žmonėmis, savo klausytojais. „MOOD“ grupė sąskaitoje turi ne vieną populiarios dainos cover‘į, tačiau labiausiai vis tiek akcentuojasi į originalumą bei savo kūrybą ir nuolatinį tobulėjimą.

Mėlyna

„Mėlyna“ – tai jauna, vos prieš metus susikūrusi, shoegaze, post/alternative grojanti roko grupė iš Šakių miestelio. „Mylim jūrą, mylim mėlyną spalvą ir kurti apie save bei naujas gyvybes. Mes ir keturios sienos, mes ir mūsų gyvuojanti muzika." – apie save ir kūrybą sako grupės nariai. Beata Šiuikaitė - vokalas/gitara, Domas Plančiūnas – gitara, Saidas Stiklius – bosinė gitara, Vilius Matulaitis – mušamieji.

John's Shower Band

„John‘s Shower Band“ – tai grupė grojanti destruktyvųjį hip-hop‘ą ir priverčianti kiekvieną klausytoją pritariamai trypčioti bei pasijusti it po šalto dušo. Grupės nariai pirmąjį savo albumą pavadino „Shampoo“. „Jeigu jau esame dušo grupė, vienas pagrindinių ingredientų, kad tas dušas būtų geras, yra šampūnas. Tam tikra prasme, mūsų albumas ir yra kaip šampūnas, galintis žmogui padėtį išsivalyti po sunkios dienos, arba prieš sunkią dieną. Arba tiesiog norint pasikrauti ir eiti į pasaulį su šviežia energiją“ – albumo pavadinimą aiškino grupės vokalistas Simonas.

Rattlesnake

„Rattlesnake“ – tai glam metal bei hard rock muzikos stilių puoselėjanti grupė Lietuvoje, susikūrusi 2017 m. vasarą. Keturi muzikantai susitiko turėdami bendrą tikslą: savo kūrybos dainomis grąžinti klausytojus į nostalgiškus 80's. Grupę sudaro: Justas Lokominas - vokalas Paulius Kleponis - gitara Domantas Šablinskas - bosinė gitara Simas Kapčius - būgnai

Your Chair, Mrs. Smith!

„Your Chair. Mrs, Smith!“ – tai jauna, prieš du metus susikūrusi alternatyvaus roko grupė iš Klaipėdos. Anot vaikinų, pagrindinis jų tikslas – džiuginti bei motyvuoti savo klausytojus, jų kuriama muzika. Young, wild & free – taip save įvardija grupės nariai, pažadėję visus nustebinti RUMSHK festivalio metu.

Intervalai

Intervalai – tai seno gero lietuviško roko mylėtojai. Jauni ir veržlūs vaikinai nebijo ekspermentuoti ir „padurniuoti“ scenoje, nuolatos stebinant savo klausytojus spalvotais ir energingais pasirodymais. Ir nors grupėje dažnai nestinga pykčių, jie toliau koja kojon eina į priekį su nuolatiniu noru tobulėti. Pradėję savo muzikinę karjerą nuo restorano, savo jėgas išbandė ir Tv3 televizijos muzikinio projekto X Faktorius 6 sezone, o šiuo metu ruošiasi žengti ir į „RUMSHK“ festivalio sceną. Grupės sudėtis: Jonas Andriuškevičius / Vokalas, ritminė gitara Skirmantas Galinis / Solinė gitara, back vokalas Robertas Žutautas / Bosinė gitara Vygantas Bemovas / Būgnai, back vokalas

The Syres

Grupė „The Syres“ susikūrė dėl keturių draugų vieningos meilės muzikai. Didžiausią įtaką vaikinų kūrybai daro klasika tapusios ir visiems gerai žinomos - Pink Floyd, The Black Keys, Gary Clark Jr., Arctic Monkeys grupės. Būtent jos yra didžiausias inspiracijos šaltinis vaikinams. Ir nors „The Syres“ yra naujokai Lietuvos muzikos scenoje ir gyvuoja dar tik 1,5 metus, visus laisvus vakarus jie aistringai skiria kūrybai. Grupę sudaro: Dovydas J. – bosinė gitara, vokalas Jonas M. – būgnai, vokalas Adrian M. – gitara, vokalas Darius D. – gitara, vokalas.

PEKLA

Kandžiai šmaikščios socialinės kritikos pareikšti nesibaiminanti roko grupė „Pekla“ sukūrė dainą karantino nesilaikantiems asmenims. Anot grupės nuomonės, vienas įtakingiausių ginklų norint palenkti žmonių sąmonę į tinkamą pusę yra pasitelkti muziką svarbiai žinutei nešti. Kadangi „Pekla“ gretose groja ir medikas, paskelbto karantino tema grupėj buvo ypač aktuali ir svarbi. Raginant žmones likti namuose ir laikytis karantino bei nevirsti zombiais-savižudžiais, „Pekla“ išleido dainą iš būsimojo albumo pavadinimu -GODDAMN SUICIDE ZOMBIES (ang. „Prakeikti Savižudžiai Zombiai“). Ir nors daina iš pradžių buvo įkvėpta technologijų, arba tiksliau žmonių, kurie panirę į jas, pasikeitus socialiniam kontekstui, pasikeitė ir dainos prasmė

Kieno Mishke Kankorezhiai

Grupė „Kieno Mishke Kankorezhiai“ jau ėmė „vaidentis“ ne tik gimtuosiuose Šiauliuose, bet ir daugumoje tolimiausių Lietuvos kampelių. Rūsyje pagroti besirenkantys vaikinai jau spėjo surinkti didelį sekėjų ratą, kurį nuolatos stebina naujomis dainomis bei išskirtiniais video klipais. Kaip dainos, taip ir nuotaikingas grupės pavadinimas gimė iš kasdieninio gyvenimo situacijų. Kankorezhiai, kurie geriausiai atpažįstami dėl tokių dainų kaip „Priešpilnis“ ir „su Pauze“, yra ištikimi festivalio „RUMSHK“ atlikėjai, kurie kaip ir kasmet pasiruošę nustebinti ir sudrebinti jo sceną. Grupę įkūrė ir šiuo metu joje groja keturi šiauliečiai - Arnas Grušas (vokalistas ir bosistas), Alanas Brasas (gitaristas), Matas Beržinskas (vokalistas ir gitaristas), Nedas Uzakov (būgnininkas). Prie grupės kultūrinio gyvenimo svariai prisideda ir grupės vadybininkas Edgaras Sviščiovas.

Mėnulio fazė

Mėnulio fazė - tai trijulė, kuri groja tiek autorines, tiek Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomų atlikėjų dainas. Grupės autorinė kūryba susipynusi su žmogiškosiomis vertybėmis ir nuoširdumu. Ji paliečia kiekvieną klausytoją, kadangi savo dainose, „Mėnulio fazė“, paliečia tokias temas kaip: meilė, pozityvumas, kasdienybė bei žmogaus vidinis pasaulis. Grupės lyderis Vladas taip pat yra gerai pažystamas LNK televizijos žiūrovams, kaip Lietuvos balso 7-ojo sezono finalistas.

Please reload

  • RUMSHK
  • rumshk.fest
  • White Facebook Icon

©2018. Viso teisės saugomos. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now