NAKTŲ MENIU

Vilniaus g. 167

GEDIMINO PICA

Apokalipsės metu nemiega.
27d. ir 28d. nuo 20val. iki gilios nakties visų rūšių ir skonių kavai -50% nuolaida.
Jėgas naktį padės palaikyti naujieji firminiai šonkauliukai, firminė pica ir visas apokalipses atlaikiusi Gedimino Picos Komanda.

Vilniaus g. 146

A VENUE BRASERIE

Saulei leidžiantis ties horizontu, o miesto gatvėse augant šurmuliui, kuriame susipynę žmonių pokalbiai, muzika ir plastiški judesiai yra aišku, jog Šiaulių naktys jau greta. Šiame įvykių sūkuryje „Avenue Brasserie“ kviečia akimirkai sustoti ir pažvelgti savo baimėms į akis, kurias prisijaukinti padės naminiu mėtų sirupu užlietas ypatingas naktų kokteilis „Fobija“. Legenda byloja, jog šio gėrimo receptūrą buvo mėginama atrasti šimtmečius, tačiau jis gaminama tik kartą metuose, kuomet saulės miestą apima naktis. Restorane taip pat galėsite pasimėgauti Europietiškos virtuvės patiekalais bei pratęsti sutemoje kilusius pašnekesius.
trumpintas spaudos tekstas:
Naktiniame miesto šurmulyje „Avenue Brasserie“ kviečia susipažinti su iš tamsos kilusiu bei naminio mėtų sirupo gaiva užlietu kokteiliu „Fobija“, kuris padės prisijaukinti net slapčiausias baimes. Restorane taip pat galėsite pasimėgauti Europietiškos virtuvės patiekalais ir pratęsti sutemoje kilusius pašnekesius.

Vilniaus g. 136

CAFEINNE

Pagalvokite kaip kavos mėgėjas jaučiasi visa dieną turėdamas išgyventu be kavos: tai maras, uraganas, karas ir apokalipsė vienu metu. Tobulas sunaikinimo receptas:)
Net jei ištiks pasaulio pabaiga, tu norėtum sėdėti ir gurkšnoti kavos puodelį. Gali žlugti finansų rinkos, sprogti branduolinės bombos, vykti zombių invazija… kavos puodelis žymiai padidins tavo šansus išgyventi.
Laimei turim vandens, o reiškia turim ir kavos. Geros kavos. Užsuk! Teminiais kostiumais pasipuošuosius pavaišinsim.

Vasario 16-osios g. 48

BLACK BARAS

Black baras ir yra apokalipsė... Gerąja prasme. Užeikit ir pajusit.

Vasario 16-osios g. 42

DRAMATURGAS

Šiaulių postapokalipsė.
Absoliutus spektaklis. Ant stogo iškeltas vainikas ir plačiai
atveriamos namų durys. Šaunamas konfeti - XI Šiaulių naktys. Dramaturgo ložės vidury šėlsmas, kartu vartojama necenzūrinė leksika ir prosecco. Užeik kadrui, stiklui ir neužmirštamam nuotykiui. Tavo baras. Tavo istorija
Rašytinis kvietimas progai atvykti:
Žais muzika, užgaus skaudžiausią natą, kvies šokti žaviąsias ir nuo jų neatsispiriančius stebėtojus. Vardan brėžiamos Tavo istorijos linijos, skiriamas laikas – Tavo troškimų bare.