ŠIAULIŲ NAKTYS'10 VYKS 08.23-30

 

ŠIAULIŲ NAKTYS'10

Tradicinės, šiauliečių laukiamos ir netikėtų renginių įvairove traukiančios „Šiaulių naktys“ šiemet vyks rugpjūčio 23 – 30 dienomis, tad renginio organizatoriai pataria gerai išsimiegoti ir ypač gerai planuoti laiką, nes pamatyti tikrai bus ką. 
Kol kas apie renginius neskelbiama tiksli informacija, tačiau organizatoriai nori, kad žmonės planuotųsi laiką ir tą savaitę būtinai būtų Šiauliuose ar grįžtų į juos, nes tokių renginių ir reginių praleisti nevalia.
Kaip visuomet, „Šiaulių naktų“ savitumą kurs menininkų pasirodymai įvairiose miesto vietose. 

Naktinėtojai galės skaityti tik per „Šiaulių naktis“ leidžiamą laikraštį „Pietinia Momenc“, šiemet pasirodys jau ketvirtas jo numeris. Mieste taip pat vyks DJ festivalis, aukštakulnių varžybos, naktinio tinklinio, žmonių futbolo varžybos, bulvare tradiciškai vaišintis ir linksmintis kvies Šiaulių „Bočių“ ir jų draugų palapinė.

Šiemet vėl bus renkami Šiaulių šviesuoliai, kurie savo darbais, veikla nušvietė ar vis dar šviečia visam Šiaulių miestui. Ir be abejo, kokios „Šiaulių naktys“ be šviečiančios eisenos nuo Kaštonų alėjos iki Auksinio berniuko. 
„Šiaulių naktys“ šiemet kvies būti sąmoningais renginio dalyviais ir įsigyti daugkartinį „Šiaulių naktų“ bokalą, kad šiukšlių po renginių būtų kuo mažiau, o naudojami daiktai tarnautų kuo ilgiau.

Renginiai nemokami. Jų metu bus filmuojama ir fotografuojama.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.