top of page

08.21 (SEKMADIENIS)

kilowac.png

SOCIALINIŲ-KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ „KILOWAC 5“ ATIDARYMAS

Zubovų rūmai (Aušros al. 50, Šiauliai)

Jau 5tus metus vyks kūrybinė laboratorija „Kilowac“.
Šiais metais šviečiančius meno objektus kurs jungtinė lietuvių ir ukrainiečių komanda. Pagal programą Kovojančiai sesei dalyvaus Ukrainos menininkai: Fedir Alexandrovich, Lesia Synychenko ir Petro Pyrohov , o iš Lietuvos : Živilė Žvėrūna, Adomas Stančikas ir Vidas Bizauskas. Dirbtuvių metu sukurti originalūs šviestuvai ir šviečiantys meno objektai bus dovanojami Šiaulių regiono ir Respublikos organizacijoms – ligoninėms, slaugos namams ir kt. socialinėms įstaigoms.

RPG.png

RPG (RUOKIO PERFORMANSŲ GAMYKLA – ALIUZIJA Į RANKINĘ PRIEŠTANKINĘ GRANATĄ)

Šiaulių miestas

Šiauliečiai, mes žinome, kad jūs galite mus nustebinti!

Kūrybiškų ir šmaikščių žmonių miestas kviečiamas jungtis į festivalio „Šiaulių naktys“ konkursą – performansų gamyklą RPG. „Ruokio performansų gamykla“ nustebins, prajuokins ir įkvėps originalumu, nes joje dalyvausite JŪS!

Apie viską trumpai:

- Sugalvokite ir sukurkite absurdiškai juokingą iškabą. Keletas šmaikščių pavyzdžių Jūsų įkvėpimui: „Švarcvaldo kumpio diskusijų klubas“, „Riebios varškės spurgyčių asociacija“, „Lietuviškos triušienos terino konsulatas“, „Reklaminių iškabų lengvojo kastravimo dirbtuvės“, „Lietuviškų keiksmažodžių mokykla“, „Žvaigždžių mėgdžiojimo kursai“, „Dasai Malos Beribio išsisukinėjimo tobulinimosi institutas“, „Rėkimo kursai A, B, C ir D kategorijos“. Kur tik nuves Jūsų fantazija!

- Iškabą įsmeikite, pakabinkite ar kitaip pritvirtinkite prie savo namų, darbovietės ar kito pastato įėjimo, kiemo, gatvės.

- Norite, kad būtų dar absurdiškiau? Išpildykite savo iškabą – „įgyvendinkite“ jos aprašymą pastato viduje. Sakykime, jei tai yra Rėkimo kursai, viduje galite demonstruoti vykstančias kursų paskaitas. Jei tai Švarcvaldo kumpio diskusijų klubas, viduje galite surengti atitinkamą diskusiją. ;)

Visas iškabas ir jų išpildymą komisija vertins rugpjūčio 25 d. Norint dalyvauti konkurse, būtina registracija: https://forms.gle/9jwKXG3aM3KxwxDH7

Galite neabejoti, kad kūrybiškiausius ir absurdiškiausius rugpjūčio 26 d. apdovanosime fantastiškais prizais!

ARE YOU IN?

fb.png

PARODOS

Zubovų rūmai (Aušros al.50)

  • Eglės Narbutaitės paroda “Tarpininkavimo mokestis”.

  • Fedir Alexandrovich paroda "Bučos vaiduokliai" .

  • Šiaulių naktys fotografų savanorių paroda “Nakties garsai“. Dalyvauja: Edita Aleksandravičienė, Liudas Rukas, Irena Masandavičiūtė-Armstead, Žaneta Bytautienė, Ramunė Bernotaitė, Artūras Jasaitis, Arnas Balčiūnas".

  • Liudo Ruko fotografijų paroda "Face down tuesday" (Antradienį veidu žemyn).

  • Lesia Synychenko paroda "Svetimi šunys ir kiti įsivaizduojami draugai".

  • Editos Aleksandravičienės fotografijų parodos „Paversk“, „Laiko Ra(k)tas“.

  • Arno Balčiūno fotografijų paroda "Dinamika".

  • Ramunės Bernotaitės, Daivos Šeibelienės fotografijų paroda "Aukštyn- žemyn".

  • Žanetos Bytautienės fotografijų paroda „Aplink“.

08.21: Activities
bottom of page