top of page

SEKMADIENIS (08.29)

R.DAILIDĖS FOTOGRAFIJOS PARODA "GYVENIMAS DŽIAZE"

Buratino langai (Vilniaus g. 237)

40 geriausių viso gyvenimo darbų, kurtų beveik 50 metų.

GRAFFITI "VANDUO BRANGESNIS NEI AUKSAS". MENININKAS KAROLIS GRUBIS

Aušros al. 27

Postapokalipsė - tai laikas, kai vandens kaina brangesnė už auksą, saugus užuovėjis tampa laikinais namais. Visa tai mus veda prie išgyvenimo instinktų. Piešinyje vaizduojamas jaunuolis, filtruojantis rastus vandens likučius. Tikėdamasis, jog galės numalšinti savo troškulį ir neapsinuodyti. Nes po apokalipsės giluminiai vandenys buvo užteršti negrįžtamai. Už jo vaizduojamas senas namas, tai gražus prisiminimas į saugius namus, ko jis dabar nebeturi, spalvos - raudona simbolizuoja gyvybę, mėlyna - vandenį, o geltona viršuje - tai viltis, su kuria kiekviena diena keliamės. Viltis, jog sutiksime kitus išgyvenusius Šiauliečius ir galėsime pasidalinti išgyvenimo istorijomis. Kūrinio pavadinimas: "Vanduo brangesnis nei auksas"

EKSKURSIJA SU KULTINIU ŠIAULIEČIU VILNIUJE DONATU "DYGLIU" JOKUBAIČIU "ŠIAULIŲ NAUJIENOS-ŠIAULIŲ KRAŠTE"

17:00, Šiauliai

Įvykiai vykę Šiauliuose prieš 30 metų jau pamiršti, tačiau liko laikraščių puslapiuose. Kviečiu pakeliauti laiku, kuris buvo labai keistas, nesušukuotas, bet kitokio neturėjome. Parakinėkime razinkas iš Šiaulių kekso. Registracija el. paštu: jusugidas1@gmail.com, kaina: 6 Eur

PRAMOGŲ IR PASILINKSMINIMŲ PARKE „ŽAIDYNĖS IŠLIKUSIEMS“

12:00, Tilžės g. 5

Visais laikais žmonės domino žaidimai, kaip kažkas yra pasakęs žmonėms reikia duonos ir žaidimų, kadangi duonos nedaug beliko, siulom Jums visą krūvą žaidimų, tokių kaip: Apokalipsės arklių varžybos, Įtampos zona, Išlikimo bokštas, Pabaisiukių labirintas ir t.t.
Postapokaliptiniuose Šiauliuose Prisikėlimo aikštėje daugiau kaip 1000 kv2 užimančiame Pramogų ir pasilinksminimų parke „Žaidynės išlikusiems“ pabandykit išlikti.

ATVIRAS LR F9U ČEMPIONATAS "DRONAHELL #3"

10:00-19:00, Didžvario gimnazijos stadionas (Vilniaus g. 188)

Trečiasis "Šiaulių naktų" organizuojamas atviras LR F9U čempionatas "Dronahell #3". Tiesioginė translacija adresu: bit.ly/dronahell_live. Žiūrovų pamėgta freestyle rungtis vyks šeštadienį, 28d, 17:00h. Čempionato kvalifikacinis etapas vyks šeštadienį ir sekmadienį (28-29d), nuo 11 valandos, o sekmadienį bus finalai ir dalyvų apdovanojimai. Lenktynių taisyklės sukurtos pagal tarptautines FAI F9U taisykles.

08.29: Activities
bottom of page