top of page

"ŠIAULIAI JAZZ'2022"

08.26

Pan.Big Band (Lietuva)

Dargana (Lietuva)

Žeromskas - Banno - Falu Trio (Lietuva, JAV)

KTU pučiamųjų grupė "The BrassBees" (Lietuva)

Mikelis Dzenuška (Latvija)

08.27

Kasetė (Lietuva)

Pokaz Trio (Ukraina) vyksta kaip renginių ciklo “Kovojančiai sesei” dalis

Amber hunters (Lietuva, JAV, Ispanija, Vokietija, Italija, Kazachstanas)

Arryutsner (Lietuva, Armėnija, Latvija)

“Woodstock’s Ranaissance” (Latvija)

APIE MUS: News

FESTIVALIO ISTORIJA

Šiaulių džiazo festivalis, vykstantis kasmet nuo 1999 metų, suburia ne tik miesto, bet ir Šiaulių regiono džiazo muzikos gerbėjus. Kasmet šį nemokamą open‘air festivalį, kuris yra sudėtinė meno savaitės „Šiaulių naktys“ dalis, aplanko 10000-15000 klausytojų – ir jų ratas plečiasi. Iš to sprendžiame, kad džiazo muzika žmogui reikalinga.
Džiazas – nuolat kintantis, evoliucionuojantis muzikos stilius. Per visą gyvavimo laiką jis daug kartų keitėsi, buvo reformuojamas ir kinta netgi šiomis dienomis. Klausančiam džiazo muzikos žmogui ji gali kelti pačias įvairiausias nuotaikas: džiaugsmą, liūdesį, nostalgiją, nors trumpam atitraukti nuo kasdienių rūpesčių.
Į festivalį noriai atvyksta jau čia anksčiau pabuvoję dalyviai, įdomu ir džiugu sekti, kaip keičiasi jų atliekama muzika. Taip pat ieškoma naujų grupių ar atlikėjų, dar nebuvusių šiame festivalyje. Tarptautinio džiazo festivalio  metu Šiaulių regiono visuomenė turės galimybę susipažinti su naujausia tik gyvai atliekama džiazo atlikėjų muzika. Festivalyje savo kelią pradeda ir jaunieji atlikėjai - studentai, muzikos ir bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviai. Pasirodyti scenoje šalia profesionalų - didelė paskata ir motyvacija tobulėjimui. Didelę pridedamąją vertę festivaliui sukuria jo dalyvių – tiek šiauliečių, tiek atvykusių – bendravimas. Čia užsimezga pažintys, inicijuojami nauji projektai, kelionės, koncertai.
Į festivalio organizavimą kasmet įtraukiamas gražus būrys savanoriaujančio jaunimo – jiems tai puiki galimybė įgyti renginių organizavimo patirties, kultūringai ir tikslingai praleisti laisvalaikį.

APIE MUS: About

SUSISIEKITE

Zubovų rūmų kiemelis (Aušros al. 50, Šiauliai)

+370 655 09163

  • Facebook
  • YouTube

Thanks for submitting!

APIE MUS: Contact

FESTIVALIO LOGOTIPAI

APIE MUS: Text
bottom of page